keresés

ok

ESEMÉNYNAPTÁR

H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Szívem első gondolata 2013

2012.10.08.

HIS: Szívem első godolata 2013Elfogyott! Nem rendelhető.

A Hit évének kezdetére megjelent Horváth István Sándor: Szívem első gondolata - 2013 című könyve.

A kötet 2012. advent 1. vasárnapjától 2013. adventjéig tartalmazza minden napra az elmélkedéseket, amelyek alapjául a liturgia rendje szerinti evangéliumok szolgálnak, és amelyek alapvetően a hit témájához kapcsolódnak. A könyv segítségével az olvasó Isten üzenetére hallgatással kezdheti mindennapjait.

Ajánlás
A lelkipásztoroknak a szentségek kiszolgáltatása mellett a másik legfontosabb feladata az evangélium hirdetése és annak magyarázata. Különösen igaz ez napjainkban, amikor azzal kell szembenéznünk, hogy sokaknak eddig nem hirdették, vagy ma sincs, aki hirdesse Isten üzenetét.
Ezért különösen is örülök annak, hogy egyházmegyénk egyik fiatal papja rendkívüli szorgalommal és kitartással a hívők rendelkezésére bocsátja a napi evangéliumi szakaszok rövid magyarázatát. Ez az igyekezet arra vall, hogy ő megértette Jézus szándékát, hogy tudniillik hirdetni kell az evangéliumot minden embernek.
Szolgáljanak ezek az elmélkedések a családoknak közös lelki olvasmányul reggel az elinduláskor, vagy útközben az iskola és a munkahely felé. Hiszem, hogy ez hitük megtisztulására, megerősödésére és hitbeli elköteleződésükre fog vezetni.

Veres András szombathelyi püspök


Elfogyott! Nem rendelhető.

Ára: 1200 Ft/db + 200 Ft/db postaköltség Magyarországra.

Rendelés módja: Kattintson a Rendelési űrlapra!

RENDELÉSI ŰRLAP

Elfogyott! Nem rendelhető.

Vagy küldje el a következő adatokat a zalalovo@gmail.com címre e-mailben.

Elfogyott! Nem rendelhető.

Megrendelt könyv: Szívem első gondolata - 2013
Darabszám:
Megrendelő neve:
Postacím irányítószámmal:
Mobilszám:
(Kérjük a mobilszám megadását, hogy a csomagfutár a sikeres kézbesítés érdekében felvehesse a kapcsolatot szükség esetén.)

Tovább...
Iratkozzon fel ön is! feliratkozás